VENUSBET | PRİNCESSBET GİRİŞ YAP

Anasayfa / Princessbet Nasıl bir Site / Venüsbet Jeton 2020

Venüsbet Jeton 2020

Venüsbet sitesi alternatif ödeme seçenekleri ya da alternatif finansal hareketleri yönetme seçenekleri ile Türkiye’deki kullanıcıları da karşılamaktadır. Sadece kişisel banka hesaplarınızdan havale ya da EFT seçeneği ile değil, aynı zamanda sanal cüzdanlar üzerinden de Venüsbet sitesine para yatırabilir ve Venüsbet sitesindeki kazançlarınızı çekme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Venüsbet jeton 2020 anlayışında, bu yıl Venüsbet sitesinde finansal hareketleri yönetme konusunda, jeton yönteminde kullanımda olduğu ifade edilmektedir. Bu yöntem ile hesaplarınıza para yatırabilir ve bu yöntem ile hesaplarınızdan para çekme işlemini yapabilirsiniz. Sadece jeton hesabı oluşturma konusunda, Venüsbet müşteri hizmetleri ile görüşüp, hizmet almanız şeklinde bir uygulama yoktur. Jeton hesabının oluşturulması konusunda, Venüsbet sitesinin  bir yetkisi bulunmamaktadır. Bu konuyu Türkiye distribütörleri üzerinden elde etmeniz gerekmektedir.

Venüsbet Jeton 2020 İle Yatırım

İlk uygulama, finansal hareketlerin ilk bölümü, Venüsbet jeton ile yatırım olacaktır. Bu sistemi çalıştırabilmeniz için, Türkiye distribütörleri üzerinden bir jeton hesabı meydana getireceksiniz. Sizlere belirtilen yöntemler ile Venüsbet sitesine göndermek üzere, jeton hesabınıza parayı yatıracaksınız. Hesabınızda para bulunduğunu gördüğünüz andan itibaren, jeton ile yatırım işlemine geçilecektir. Önce Venüsbet giriş işlemini yapacaksınız. Profil üzerinden Venüsbet giriş işlemini yapıp, para yatır bölümünü göreceksiniz. Seçmeniz ile birlikte, sıralanmış para yatırım seçenekleri içerisinden jeton yazısını görüp, işaretleyeceksiniz. Para yatırma talep formu karşınıza gelecektir. Buraya yatırmak istediğiniz para miktarını girip, butona bastığınızda, sistem tarafından otomatik yönlendirme yapıldığını, jetonun site hesabınıza ait ana sayfanın ekranına geldiğini göreceksiniz. Kendi hesabınıza ait şifre ve kullanıcı bilgisini girecek, para yatır yazısını seçecek ve az evvel Venüsbet sitesinde yapmış olduğunuz işleme ait ekranda gördüğünüz görüntüye onay vereceksiniz. Siz tuşa bastığınız an itibarıyla, jeton hesabınızdan para çekilip, Venüsbet sitesi hesabına geçecektir.

Venüsbet Jeton Para Çekme

Yatırım işlemine göre, Venüsbet jeton para çekme işlemi daha basittir. Daha pratik bir şekilde para çekme işleminin yapılması mümkün olacaktır. Elbette önce tıpkı para yatırma işleminde olduğu gibi, bir jeton hesabı sahibi olacaksınız. Hesap sahibi olduktan sonra, Venüsbet sitesine para yatırmış olmanız, en az 1 defa para kazanma şansını elde etmiş olmanız gerekmektedir. Bu şartlarda Venüsbet giriş işleminin yapacaksınız. Profil bölümüne gelecek, para çek yazısını görüp, seçeceksiniz. Para çekme talep formu olarak isimlendirilen belge karşınıza gelecektir. Bu belgeyi açtığınız andan itibaren, jeton seçeneğini tercih etmek sureti ile kendinize ait jeton hesap numarasını yazacak ve mutlaka doğru hesap yazdığınızı kontrol edeceksiniz. Para çekme miktarını girecek, sadece onay butonuna yani gönder butonuna basacaksınız. Birkaç dakika içerisinde para yatırma talep formu üzerinde verdiğiniz talimatın gerçeğe dönüşüp, paranın jeton hesabına geçtiğini göreceksiniz.

Venüsbet Jeton Yatırım Ve Çekim Miktarları

Elbette yukarıda bahsedilen işlemleri yapabilmeniz için, sağlıklı bir şekilde ve problemsiz olarak yapabilmeniz için, Venüsbet jeton yatırım ve çekim miktarları doğrultusunda talimat vermeniz gerekmektedir. Jeton yöntemi ile yatırabileceğiniz en düşük para miktarı, 100 Türk Lirası olacaktır. Daha alt miktarlardaki transfere onay verilmesi, finansal departman tarafından mümkün görülmemektedir. Para çekme işlemine geldiğinizde, yine jeton yöntemi ile çekebileceğiniz en düşük para miktarının, 100 Türk Lirası olduğunu göreceksiniz. 100 Türk Lirası altında para çekme işlemi yapamazsınız. Bu yöntem ile 24 saat içerisinde çekebileceğiniz en yüksek para miktarı ise, tek seferde 10.000 Türk Lirası ve iki seferde toplamda 20.000 Türk Lirası olarak belirlenmiştir. Elbette limitler her kullanıcı için eşit seviyelerde geçerlidir.

Princessbet | Facebook | Twitter | Google

Ayrıca Bakınız..

Venusbet İddaa Oranları

Neden Venusbet sitesini tercih ediyorsunuz? Şeklinde Türkiye’deki kullanıcılara bir soru yönettiğinizde, alacağınız cevapların içerisinde, mutlaka Venusbet …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir